Chiara Ferragni İç Çamaşırıyla "Ben Normal Bir Anne Değilim, Havalı Bir Anneyim" Dedi!

13.10.2021
shddrn
Onedio Üyesi
555
0

Sosyal medyada çok konuşulan İtalyan model Chiara Ferragni yine herkesi şoka sokan bir fotoğrafı instagram hesabından paylaştı. Paylaştığı postun altına ise 'ben normal bir anne değilim, havalı bir anneyim' cümlesini ekleyince ortalık karıştı. Fotoğraf beğeni yağmuruna tutulurken bazı kullanıcılarsa tepki gösterdi hatta 'normal bir anne nasıl olunurmuş' diye soranlar bile oldu. İşte detaylar...

1987 yılında İtalya‘da dünyaya gelen ünlü model Chiara Ferragni özellikle moda dünyasına yaptığı giriş ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Günümüzde Guess ile modellik çalışmalarını sürdürmekte aynı zamanda The blond salad Chiara Ferragni isimli blog’unda yazılar yazmaktadır. Hatta günümüzde dünyanın en fazla para kazanan blog yazarı olarak tanınmaktadır.

Ayrıca bloğuna verdiği isim ile bir kitaba imzasını atmıştır. 2011 senesinde açtığı blogu kısa sürede 1 Milyon civarında ziyaretçi sayısına ulaşmıştır.

2013 senesinde Steve Madden ile ayakkabı tasarımları konusunda çalışmak için sözleşme imzalamış, ayrıca Tommy Hilfiger, J Brand, Christian Dior, Louis Vuitton, Max Mara, Chanel, Seven for All Mankind ve Runny Green Booghers gibi dünyaca ünlü markalar ile çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Sunucu, yazar ve model olarak sosyal medya üzerinden de sağlam bir takipçi sayısına ulaşan 2014 yılının Eylül ayında Bloglovin ödülünü sahibi olmuştur.

Rap dünyasında kısaca Fedez ismi ile tanınan rap sanatçısı Federico Leonardo Lucia ile evliliklerinden iki çocukları vardır.

Anne olan Chiara Ferragni, instagram paylaşımlarıyla da dillerden düşmüyor. Son yaptığı iç çamaşırlı paylaşımında da 'ben normal bir anne değilim, havalı bir anneyim' cümlesiyle ortalığı bir birine katmıştı.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz