Cem Özer'in Evli Biriyle Yaptığı Cinsel İçerikli Konuşmaları ve Çıplak Görüntüleri İfşa Oldu, Eşi Pınar Dura Kocasının Arkasında Durdu!

06.10.2020
sultankizi
Onedio Editörü
333K
37

Konuştuğu kadının ortaya attığı iddialar ve Cem Özer'in eşinin açıklamaları gerçekten inanılmaz!

Ünlü oyuncu Cem Özer'i bilmeyeniniz yoktur; kendisini pek ortalarda görmesek de dün çok acayip bir olayla gündem oldu!

İfşa furyasına o da katıldı... Evet, çıplak görüntüleri ifşa oldu!

Kendisi gibi evli bir kadınla çıplak görüşme yapan ve cinsel içerikli mesajları ortaya çıkan Cem Özer, herkesi şok etti pek tabii!

İddialara göre 61 yaşındaki oyuncu, kendisi gibi evli olan ve Almanya'da yaşayan takipçisiyle önce arkadaşça sohbet ediyor, ardından da çıplak fotoğraflarını gönderiyor.

Bu mesajların ortaya çıkmasıyla canlı yayına bağlanan kadın tacize uğradığını söyledi...

'Ben Almanya'da yaşayan gurbetçi bir bayanım. Bir ünlü tarafından tacize uğradım ve uygun olmayan resimler, fotoğraflar, videolar atıldı. Monica Belluci'ye benziyorsun diyerek arkadaşlık kurmaya çalıştı. Sapık sapık konuşmalar yaptı. Ben de bunu başka kadınlara yapmasın ve belli bir yaşa gelmiş bir insan olarak bir daha böyle şeyler yapmasın diye ifşa etmek istiyorum' dedi.

Bu iddiaların ardından Cem Özer de programa bağlandı ve taciz iddialarını reddetti!

Takipçisiyle 11 yıl önce Almanya turnesi sırasında tanıştıklarını söyledi... 'Bu kadın bahsettiğiniz gibi taciz edilmiş hiç tanımadığım bir kadın değil. Daha önce Büyük Birlik Partisi'nden Gelecek Partisi'ne geçmiş Avcılar'da siyasetle uğraşan bir adam beni aradı Cem bey benim yanıma geleceksin. Ben bu kadına ev aldım senin yüzünden ayrıldık. Bana bu parayı vereceksin diyerek bana şantaj yaptı.' diyen Cem Özer kadının evli olduğunu öğrenince görüşmeyi kestiğini belirterek:  'Bundan 11 sene önce Almanya turnesindeyken bir gece birlikte olduk. Bundan 6 sene önce de sosyal medyadan beni buldu ve flörtleşmeye mesajlaşmaya başladık. Birbirimizle sosyal medyadan sevişmeye başladık ben sonradan bu kadının evli olduğunu öğrendim. Daha sonra ben bunu öğrenince kendisini engelledim fakat pandemi döneminde tekrar benimle görüşmek istedi.' diyerek devam etti açıklamasına.

"Görüntülü olarak 35 dakika görüştük."

'Kendisini tanımayan biriyle 35 dakika nasıl konuşmuş?' diye de ekledi. Taciz iddialarının doğru olmadığının altını çizen Cem Özer karısından ve sevenlerinden özür diledi.

“Bu görüntü ve konuşmaları benden para kopartmak için yaptığını düşünüyorum. Ben böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Bu durum benim karımla olan özel ilişkim beni affeder ya da affetmez. O kısım beni ilgilendiriyor.” diyerek devam etti.

Sonrasındaysa eşi Pınar Dura ile video çekti ünlü oyuncu.

Eşinin olaydan haberdar olduğunu söyleyen Cem Özer, söz konusu olayın eşiyle aralarının kötü olduğu bir dönemde gerçekleştiğini söyledi. Ayrıca 'Evet bir hata ettim, karım varken böyle bir şey yapmamam gerekiyordu. Normal dönemimizde değil sıkıntılı bir dönemimizdeydik. Bazen insan sıkıntılı dönemlerinde ne yapacağını bilemiyor. Bizim ayrı olduğumuz bir dönemde yaşanmış bir hikayedir.' dedi.

Üstüne de 'O bizim sıkıntı yaşadığımız dönemde bu kadının ısrarlarına dayanamayıp bir hata ettim. Sebebi de ortaya çıktı. Bir menfaat elde etmek üzere yapılmış. Bir aracıyla arandım ben 'sana bir ceza keseceğiz' dediler. Canım karımdan özür diliyorum. Gerçekten yaptığım bir hataydı. Ona teşekkür ediyorum benim yanımda, beni anladı.' diyerek devam etti.

Pınar Dura ise eşinin bu olayıyla ilgili kafaları yakan bir açıklama yaptı...

'Biz yaklaşık 9 senedir beraberiz, 3 senedir de evliyiz. Biz de küslükler, minik ayrılıklar yaşayabiliriz. Bizim aramızda minik bir ayrılık geçmişti. O sırada Cem 'bekarken' Almanya'da bu kadınla minik bir beraberliği olmuş.' dedi.

Ardından da Instagram'dan eşiyle fotoğraflarını paylaştı...

Ne diyelim...

Eğer olay tacizse gerçekten çok kötü...

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz bakalım!

Yorumlar
despresso

ayıplayan AHLAK bekçilerine bak, Bircan bali, Seren Serengil ve Arto ajhahahahahah

8 ay Önce
soyledim-gitti

Olayın taciz olmadığı gün gibi ortada. Eğer eşi de -bir şekilde- bunu kabullenmiş ve affetmişse bize halt yemek düşür. Affetmemişse de halt yemek düşer. Kısaca bize ne...

8 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (37)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz