Bu Yaz Oyun Dolu Geçecek! Summer Game Fest'in Etkinlik Takvimi Belli Oldu

05.06.2021
raatu
Onedio Üyesi
343
0

Summer Game Fest ilk defa geçtiğimiz sene düzenlenmişti. Koronavirüs dolayısıyla E3 iptal edilmişti geçtiğimiz sene bundan ötürü Summer Game Fest etkinliği altında online bir şekilde şirketler oyunlarını ve oyun konsollarını tanıtmışlardı. Bu senede Summer Game Fest yapılacak, işte etkinliği takvimi.

10 Haziran

Summer Game Fest'in açılışını Geoff Keighley sunuyor. Oyun geliştiricileriyle sohbet ve Weezer'dan muhteşem bir performans izleyeceğiz bu gün.

Etkinlik Türkiye saati ile 21.00'da başlayacak.

11 Haziran

Bugün ilk olarak Netflix Geeked Week var. Sunucumuz Geoff Keighley Netflix ile favori oyunlarımızın uyarlamaları hakkında sunum yapacaklar. Umarım The Witcher'ın 2. sezonundan bir fragman gösterirler.

Türkiye saati ile 19.00'da başlayacak etkinlik.

Ardından Metro ve Saint's Row oyunlarının ardındaki büyük şirket Koch Media'nın kendi sunumu var. Kim bilir belki de yeni bir Saint's Row oyunu görürüz.

Türkiye saati ile 22.00'da başlayacak etkinlik.

12 Haziran

Ubisoft'tan görmeyi beklediğim tek bir şey var şu an o da geçtiğimiz günlerde yapıldığı iddia edilen bir Star Wars açık dünya oyunu. Ama bunun dışında Far Cry 6'dan yeni bir şeyler görebiliriz. Assassin's Creed Valhalla için yeni bir DLC veya yepyeni bir Assassin's Creed oyunu bile görebiliriz.

Türkiye saati ile 22.00'da başlayacak etkinlik.

13 Haziran

Xbox, Bethesda'yı satın almasının ardından yeni çıkacak oyunlarından biri olan Starfield'ın sadece PC ve Xbox'a çıkacağını öğrenmiştik. Starfield hakkında bunca yılın ardından bakalım bir şey öğrenebilecek miyiz? Yeni bir Fallout oyunu gelecek mi? Ve benim için en önemlisi The Elder Scrolls VI hakkında bir kelime bile olsa bir şey söylenecek mi?

Türkiye saati ile 22.00'da başlayacak etkinlik.

16 Haziran

6 gün boyunca sürecek olan bu etkinlikte yüzlerce demo gösterilecekmiş. Artık boşa umutlanamıyorum bile Half-Life 3, Portal 3, Team Fortress 3 gibi oyunlar için. :(

Türkiye saati ile 22.00'da başlayacak etkinlik.

23 Haziran

Sonic'in 30. yılının şerefine bu 30 yıl içerisinde oyunlardan animasyonlara kadar yaptıkları müziklerin bir kısmını bu konserde çalacaklar.

Türkiye saati ile 22.00'da başlayacak etkinlik.

22 Temmuz

EA Games 9 Haziran'da yeni bir Battlefield oyunu hakkında bir şey göstereceğini söyledi. Belki de 9 Haziranda ufak bir fragman gösterip detaylarını bu etkinlikte açıklayacak olabilirler. Belki de Battlefield dışında apayrı bir oyun gösterirler kim bilir.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz