Bu Sefer Gerçekten Ciddi! Kanye West, 2024 Yılında Başkanlık Seçimlerine Gireceğini Duyurdu

08.11.2019
12K
10

 

İş dünyasını bir kenara bırakıp başkan olan Donald Trump'ı garip buluyorsanız, bir de bu adaya bakın...

Perşembe günü New York'taki Fast Company Innovation Festivali'ne katılan Kanye, Donald Trump'ın işine göz diktiğini söylemiş oldu.

Konuşma sırasında başkanlığa aday olacağını söyleyen Kanye'ye katılımcılar kahkaha attı. Kanye de "Neye gülüyorsunuz?" dedi.

"Söylediğim şey şu, manşetleri okuduğunuzda, 'Kanye delinin teki' gibi lafları görüyorsunuz. Üç Afrika kökenli Amerikalıdan biri hapishanede, ünlülerin de hepsi hapiste, çünkü hiçbir şey söyleyemiyorlar! Hiçbir fikirleri yok! Çok korkuyorlar!"

Kanye, dönemin başkanı George W. Bush’un 2005’teki Katrina Kasırgası’nın devamında yaşananlarda, Bush'un “siyahi insanları umursamadığını" söyledi.

Rapçi, bu başkanlık fikrinden ilk defa bahsetmiyor ancak ilk defa POTUS olmak için kesinlikle uğraşacağını öğrenmiş olduk.

Geçtiğimiz yıl Kanye, 'Amerika'yı Yeniden Harika Yap' şapkası taktığında ve Oval Ofis'te Başkan Trump'ı ziyaret ettiğinde, Cumhuriyetçilere olan bağlılığını tamamen göstermişti.

Son albümü Jesus Is King, Hristiyanlığa dönüşümünü ayrıntılarıyla anlatıyor ve şu anda, Billboard’da Hot 100’a giren albümdeki her şarkıyla üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Rapçi, aynı zamanda, ismini 'Hristiyan Deha Milyarder Kanye West' olarak değiştirebileceğini de söyledi.

Yorumlar
eren-akbas3

First ladynin Kim Kardashian olacak olması...

3 ay Önce
furavick

bu adam baskan olursa tum gece parti disco bum bum

3 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (10)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz