Bu Nasıl Zihniyet? Eski Eşi Tarafından Katledilen Emine Bulut'un Ardından Yapılan Kan Dondurucu Yorumlar

23.08.2019
arzusemender
Onedio Editörü
109K
114

Okudukça insanın kanı çekiliyor. Neden bu kadar kötüsünüz?

 1.

Ancak bazı kişiler öyle şeyler yazdı ki, gerçek bir akıl tutulması. Bu korkunç zihniyete dair kan donduran bazı örnekler gördük. Örneğin Serkan İnci...

 2.

Bitmedi, daha da fazlasını okuduk!

 3.

Bu nasıl bir zihniyet?

 4.
 5.
 6.
 7.
 8.
 9.
 10.

Gerçekten diyecek söz bulamıyoruz!

 11.
 12.
 13.

Kanımız donuyor!

Yorumlar
theonu

Bakın kızlar bu zihniyeti iyi tanıyın. İşte her gün gazetelerin 3. sayfasında yer almanızı sağlayan zihniyet tam olarak bu. İşin ilginci bu insanlar o kadar aptallar ki sahip oldukları hastalıklı düşünceler için ifşa edilme ihtiyacı duymuyorlar; beyinleri ve düşünce yapıları o kadar gerilemiş ki kendi kendilerini rahatça ifşa edebiliyorlar... Tabi bu noktada ülkeyi 20 yıldır aralıksız yöneten hükumeti atlamak olmaz. Adamlar hukuk sitemini öyle bir noktaya getirdiler ki sokağa çıkıp yakaladığım ilk kadına tecavüz edip öldürsem alacağım ceza; malum şahsa küfrettiğimde alacağım cezanın yanında çok komik kalır. Yani demek istediğim bu ülkede herhangi bir canlıyı öldürmenin kurtuluşu var ama diğerinde hiç şansınız yok. Bu hukukun meyvesi de yukarıdaki zihniyet oluyor işte.

3 hafta Önce
arsenic

İnsanlar günlerdir boşuna kendini paralıyor, bu cinayeti ve diğer kadın cinayetlerini anlamlandırmaya çalışıyor, şöyle düzelir, böyle düzelir diye umut ediyor. Şunları yazanlarla aynı ülkede yaşıyoruz, hatta aralarında kadın da var,be bunlar azımsanamayacak kadar çoğunlukta. Böylesine bir acı üzerinden bile hala kırıp dizini otursaydı diyenler, namus için öldürülür, kadın dostuyla buluşmuş diyenler. Yok bu ülkede kız çocuğu büyüteceğime gider yurtdışında bulaşık yıkarım yine de burda büyütmem. Buraya atom bombası düşerse anca belki insanlar kendine gelir.

3 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (114)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz