Bu Nasıl Zihniyet? Eski Eşi Tarafından Katledilen Emine Bulut'un Ardından Yapılan Kan Dondurucu Yorumlar

23.08.2019
arzusemender
Onedio Editörü
110K
110

 

Okudukça insanın kanı çekiliyor. Neden bu kadar kötüsünüz?

 

 

 1.

Ancak bazı kişiler öyle şeyler yazdı ki, gerçek bir akıl tutulması. Bu korkunç zihniyete dair kan donduran bazı örnekler gördük. Örneğin Serkan İnci...

 

 2.

Bitmedi, daha da fazlasını okuduk!

 3.

Bu nasıl bir zihniyet?

 4.

 

 5.

 

 6.

 

 7.

 

 8.

 

 9.

 

 10.

Gerçekten diyecek söz bulamıyoruz!

 11.

 

 12.

 

 13.

Kanımız donuyor!

Yorumlar
artankara

Bu pislikler yüzünden biz erkekler de huzursuzuz. Gece yolda yürürken önünde yürüyen kadın korkup hızlanmaya başlıyor o an yaşadığım huzursuzluğu anlatamam korkmasın diye ya karşı kaldırıma geçiyorum ya da hızlanıp yanından geçip gidiyorum bu pislikler yüzünden tüm erkekler zan altında kalıyor. Yanlış anlaşılacak diye bir çocuğa gülümseyemez hale geldik lanet olsun bunlara ne diyim. Sürekli Batı'nın ahlaksızlığı diye atıp tutan tipler gitsin bir görsün. Barcelona'da arkadaşımla sabah beşte metronun açılmasını beklerken yanımıza tren tarifelerine bakmak için bir kaç kız geldi o satte erkeklerden korkmamaları bize o kadar tuhaf geldi ki biz tedirgin olduk. Sonra diğer bekleyenlerin yanına oturdular kimse kimseyi rahatsız etmedi. İçten içe ülkenin kaderine bu zihniyete sövdüm durdum.

4 ay Önce
sule.uygur

Keşke sizi toplayıp yaksalar. Bir de sizin feryadınızı dinlesek. Ölürken feryat eden birini duyup da vicdanının sızlamaması nasıl bir şey bir de biz öğrensek.

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (110)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz