Bu Güney Koreliler İşi Biliyor! Netflix Dizisi Hellbound, Squid Game'in 24 Saatlik Rekorunu Kırdı

Kapak Görseli

Güney Kore yapımı Squid Game dizisi yayına girdiği andan itibaren Netflix'in en çok izlenen yapımı olmuştu. Geçtiğimiz gün yayına giren Hellbound, bu rekoru tazeleyeceğe benziyor. Öyle ki Güney Kore yapımı dizi, Squid Game'in 24 saatlik rekorunu kırdı.

Not: Dizinin açıklaması Netflix'ten alınmıştır.

Yayın hayatına başlar başlamaz adım adım Netlix'in en çok izlenen dizisi olan Squid Game, hala rekoru elinde tutsa da yine Güney Kore yapımı olan Hellbound, dizinin 24 saatlik rekorunu ele geçirdi.

Şu an Türkiye'de en popüler 4. yapım olan Hellbound, yayınlanır yayınlanmaz 80'den fazla ülkede en popüler diziler arasına girdi.

Netflix'te kısa sürede fenomen haline gelen Güney Kore dizisi Hellbound, fantastik bir konuya sahip.

Dizinin konusu şu şekilde:

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar.

Yayınlandığı gibi 80'den fazla ülkenin Top 10 listesine girmeyi başaran dizi, bu anlamda Squid Game'in rekorunu kırmış gibi.

Tabii uzun vadeye bakıldığında Squid Game ile yarışabilir mi bilmiyoruz.

Dizi şu an için ülkemizde en popüler 4. yapım olsa da çoğu ülkede ilk sırada yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Yeon Sang-ho üstlenirken, Yoo Ah-in, Park Sang-hoon, Kim Hyun-joo  ve Park Jeong-min gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

YORUMLAR
23.11.2021

Değişik bir dizi izledim.

24.11.2021

Güney Kore dizileri güzel akıcı oluyor.

SEN DE YORUM YAZMAK İSTERSEN TIKLA