Bir Yalanı Ne Kadar Sürdürebilirsiniz? Vurdulu Kırdılı Türk Dizilerinden Sıkılanların İzleyebileceği Cillop Gibi Aşk Dizisi: Afili Aşk

24.08.2019
aburoski
Onedio Editörü
85K
15

 

Böyle de vurulmaz ki Ayşe!

Her yaz ekranlarda görmeye alışık olduğumuz romantik komedi dizilerine bir yenisi daha eklendi. Haziran ayında yayın hayatına başlayan ve başarılı reyting sonuçları elde eden Afili Aşk dizisi epey sevildi.

Kanal D'de yayınlanan dizinin başrolünü Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul ve Altan Erkekli gibi isimler paylaşıyor.

Dizide her zamanki gibi zengin bir yakışıklı esas oğlanımız var. İsmi Kerem, İstanbul'un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin çapkın ve hayta oğlu. İşi gücü kadınlar.

Aklının hep kadınlarda olması elbetteki işinde başarısız olacağı anlamına gelmiyor. Bu hayta oğlan batmak üzere olan babasının şirketini kurtarmış. Yani böyle bir zekaya da sahip. İş bilen bir bey.

Bir de bu Kerem, babası Muhsin Bey'e hiç yaranamıyor. Şirketi batmaktan kurtarsa bile. Çünkü aklı fikri kadınlarda, derdi hep gezmek, yiyip, içmek. Güvenemiyor belli ki.

Elbette bir de dizinin esas kızı var. İsmi de Ayşe. Bu Ayşe esas oğlanın sahibi olduğu atölyede işçi olarak çalışıyor. Allah allah hiç yabancı gelmedi bu senaryo bana. 😂

Ayşe'nin hayatı Kerem gibi pek parlak değil tabii. Başında biri işe yaramaz diğeri de suratsız iki tane abisi var. Hayatı hep bu iki erkeğin kontrolünde nasıl renkli güzel geçsin ki değil mi?

Ayşe'nin öyle hemen kalbinin sahibi Kerem olmuyor. Onun kalbi ilk zamanlar Berk'e ait. Saf, temiz kızımız Berk'le evlenmek isteyince Berk bunu bırakıyor. Tatsız geçen hayatının üstüne bir de aşkından darbe yiyor.

Bir gece birbirlerinden nefret eden Ayşe ve Kerem atölyede dertleşirken, mahallenin psikopatlarıyla atölyeyi basmaya abisi geliyor ve ortalığı ayağa kaldırıyor. Bunun üzerine Ayşe de "Biz Kerem'le görüşüyoruz." yalanını söylüyor.

Ayşe yalanın bir tık öteye taşıyıp seviştiklerini söylüyor. Tabii bu yalan herkesi şoke ediyor. Kerem Ayşe'yi beğense de aralarında aşk namına bir şey yoktu. Hatta birbirlerinden nefret ediyorlar.

Hayatında bir kere bile kötü kız olmaya karar veren Ayşe'nin kötülüğü de kötülüktü yani.

Bu yalan onları evliliğe kadar götürüyor. Sırasıyla bir sürü olay yaşıyorlar. En son 10. bölümü yayınlanan diziyi izlediniz mi? Neler düşünüyorsunuz?

Yorumlar
odunq

Formaliteden evlenmek zorunda kalan kadın ve erkek, dışarıya yalan olduğunu belli etmeden evli gibi davranmaya çalışır. Aralarında zamanla yakınlaşma başlar. Müthiş özgün bir senaryo. İyi seyirler.

4 ay Önce
pembesusamuru1

bu hikayeleri keyidfle 2836373 defa izleyenler gerçekten gerizekalı olmalı. yine tekstil atölyesinde full makyaj saçlar yapılı çalışan bir kız ve hayta ve çapkın zengin erkek saçmalığı.. ay kusacam şimdi! ayrıca altan bey, paranız mı bitti orada ne işiniz var sizin ya? nerdeeen nereye..

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (15)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz