Beyrut'taki Patlama Sonrası İsrail'in Desteği Sürüyor: Tel Aviv'deki Binaya Lübnan Bayrağı Yansıtıldı

05.08.2020
sadecegeciyorum
Onedio Editörü
11K
37

Beyrut'ta yaşanan korkunç patlamanın ardından Lübnan'a destek çağrısında bulunan İsrail, bugün de Lübnan bayrağını Tel Aviv'de belediye binasına yansıttı..

Fotoğraf: Lorenzo Tugnoli

Patlamanın ardından İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu'nun Ulusal Güvenlik Konseyi Başkanı Meir Ben-Shabbat ve BM Ortadoğu Özel Koordinatörü Nickolay Mladenov ile Lübnan'a yardım konusunu görüştüğü bildirildi. İsrail Cumhurbaşkanı Reuen Rivlin de Twitter'den yaptığı açıklamada Lübnan halkının acısını paylaştıklarını belirtti ve bu zor dönemde destek olabileceklerini vurguladı.

Bugün de Tel Aviv'deki belediye binasına Lübnan bayrağı yansıtıldı 👇

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Görüntü İsrail Büyükelçiliği hesabından da paylaşıldı.

Açıklamada "Bu akşam Tel Aviv Belediye Binası'nın aydınlatması dün akşam yaşadıkları korkunç patlama sonrasında yaralarını sarmaya çalışan Lübnanlılara İsraillilerin desteğini göndermek için #Lübnan bayrağının renklerinde." denildi.

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
rivaille

Ülkedeki israil nefretini az üstteki dislike butonuna bakarak anlayabilirsiniz. Sorgulamayan, duyduğu herşeye inanan, tereddütsüz itaat eden beyni yıkanmış iflah olmaz çomarlardır bunlar. Sümela manastırındaki mozaiklerin yüzlerini oyanlarla tıpatıp aynı zihniyet

1 ay Önce
cagatay-kamberoglu

Niye İsrail e düşman olduğunu bilmeyen tayfa, amma yordunuz amk. Bi bitmedi arap seviciliğiniz. Amk ortadoğuda eli yüzü düzgün bitane ülke var onla iyi geçinelim,ticaret yapalım, bölgesel güç olalım diyceklerine anti semitizm yapsınlar anca. Hayatında İsrail görmemiş bir tane Yahudi tanımamış dağ ayıları heryerde analiz kasıyor.

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (37)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz