Berkay ve Arda Turan Arasındaki Dava Sonuçlandı: "Bu Olayın Manşeti Aldığım Cezalar Değil, Taciz Suçundan Beraat Ettiğimdir"

11.09.2019
themyscira
Misafir Editör
41K
19

 

Berkay Şahin ve Arda Turan arasındaki yaklaşık 1 yıldır süren dava bugün sonuçlandı.

Yaklaşık bir yıl önce gerçekleşen olaydan sonra şarkıcı Berkay ve futbolcu Arda Turan arasında süregelen dava bugün sonuçlandı.

 

Dava sonucunda Arda Turan 3 ayrı suçtan 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Berkay ise hakaret suçundan ceza almadı.

Sonuçtan memnun kalmayan Berkay, davayı bir üst mahkemeye taşıyacağını açıkladı.

Arda Turan ise yaptığı açıklamada sözlü taciz suçundan beraat ettiği üzerine vurgu yaparak, "Başımı, kendi huzurundan başka bir yerde eğdirmeyen Allah'a şükürler olsun." dedi.

 

Yorumlar
bykzlt

15-16 yaşında çocuğun eğitimini yok sayıp eğitiminden önce milyon dolarlar vaad edip sadece futbola odaklanmasını isteyip şişirince cahil tutarsız umarsız duyarsız ve beynini kullanamayan insan olup çıkabiliyor. Mikrofon uzatılınca sabit üç beş kelimeden fazlasını duyamaz kitap okuyanını göremezsin ama vukuat işleyeni çoktur. Ya eğitim ya futbol dayatması sonucunda goyduk mu diyen milyonlar kazanan futbolcular türer. Futbolcu olunca herşeyin bittiğini sanıyorlar. Örnek isteyen varsa içerikte. Bunlarda modern çağın gladyatörleri galiba. Ajax örneği eğitim ve futbol bir arada ama iş yapmaz

4 ay Önce
bir-subat-gunu

Arsızlık ve yüzsüzlüğün vücut bulmuş hali

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (19)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz