Başörtülü Bir Kadının Cinsel Eğitim Vermesini ve Seks Ansiklopedisi Satmasını 'Marjinallik' Olarak Yaftalayan Kişiye Tepkiler Gecikmedi

14.01.2020

Kadınlık da, seks de gayet doğal arkadaşlar; bunu aşın artık şu yüzyılda!

Bizi leyleklerin getirdiği, anneyle babanın sarılınca kardeş yaptığı dönemleri çoktan geçtik: Bilgi çağında yaşıyoruz ve herkesin cinsel eğitim alması gerekiyor.

Çünkü özellikle Anadolu'da yaygın birtakım inanışlar hem kadınlara zarar veriyor hem de kız çocuklarını hedef alıyor. Eğitimden başka çare yok anlayacağınız...

Ama işte eğitimin ne olduğunu bilmeyen, yapılması gerekenleri anlamayan, anlamadığı gibi bir de üstüne eğitim veren birini 'marjinal' olarak tanımlayan karanlık zihniyetler var.

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
kalemine

Konuşmasa yobaz konuşsa marjinal ne yapacaz bu toprağına ağaç diktiğimin ülkesinde

4 ay Önce
red-factor

Kadının içine "haşırt" diye girmeyi ya da bacaklarınızı açık beklemeyi seks zannediyorsunuz. Halen daha kendine dokunmamış, dokunmaktan korkan, kendini tanımaya çekinen arkadaşlarım var -ki kız, erkek karışık-. Cinsellik ile alakalı bildiğiniz bir bok yok. Vajinismus'u, "G" noktası zanneden insanlar var bu ülkede. Ya da organın bir parçası zannedenler var. HPV'nin kondom ile önlenebileceğini zanneden "playboy"lar var. Çoğunuzun seks hakkında fikri yok kadına atıp tutuyorsunuz. Ağzına sağlık devam etsin. Başarılar diliyorum.

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (38)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz