Azerbaycan: Ermenistan'a Ait Savaş Uçağı Düşürdük

17.10.2020
dnizgk
Onedio Üyesi
2K
9

Azerbaycan ordusunun, Ermenistan'a ait Su-25 savaş uçağını düşürdüğü bildirildi.

Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, bugün yerel saatle 11.11'de Cebrail ili yönünde Ermenistan ordusuna ait Su-25 savaş uçağının Azerbaycan askerlerine havadan saldırı girişiminde bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, uçağın Azerbaycan hava savunma güçlerince vurularak düşürüldüğü kaydedildi.

Yorumlar
kahraman0

Noldu aq arkadaslarının ucagi dustu diye üzüldün mü, sabahtan aksama kadar babilciler diye diye kafamızı sktin. Azerbaycan ermenistan uçağını düşürünce mi hemen rahatsız oldun.

1 hafta Önce
0001a1

Az otede zirlayin ermeni yavsaklari. Dun gece vurulan oldurulen Azerbaycanli Turk bebekler icin 1 tane yorum atmadiniz. Azerbaycan savas ucagi dusurdu diye yine cikmissiniz savas aptalliktir diye yorum atmaya. Azerbaycan iyi yapmsi amina kodumun ermeni teroristlerine. Umarim yakinda 1 tonluk bomba atarlar ermenistanin baskentine ne kadar ermeni varsa gebersin. Bu dunyada ne ermeni gormek ne ermeni diye bir sey duymak istiyorum. Bebek katili insanlar yok edilmeye mahkumdur. Bugun guc bende olsa Naziler gibi ne kadar ermeni varsa hepsini yok ederim! Genetigi bozuk cirkin insan disi bir irk mi olur lan dunyada? Bunlar yok olmaya mahkumdur

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (9)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz