Amerikalı Kişisel Gelişim Uzmanının 'Affetmeyi' Anlattığı Seminere 12 bin 800 Lira Ödeyen Defne Samyeli ve Çağla Şıkel'e Gelen Komik Tepkiler

14.01.2020
sultankizi
Onedio Editörü
185K
54

Gelen tepkilere ayrı ayrı güldüm! Ne demiş Bergen; "Sen affetsen, ben affetmem!" 😂

İstanbul'da geçtiğimiz gün Amerikalı kişisel gelişim uzmanı Dr. John Demartini’nin ‘Çığır Açan Deneyim’ adlı semineri vardı.

Bu seminere katılanlardan biri de Çağla Şıkel'di.

Bir diğer isim ise Defne Samyeli!

Nefret ve hayranlık hissedilen kişileri anlama ve affetmeyi öğreten seminer, sabah 08:00'da başlayıp, gece 01:00'da bitti. 16 saatlik eğitimin bedeli ise tam tamına 12 bin 800 TL!

"Önce üzerinde çalışmak için bir kişiyi seçin."

En önde oturan Defne Samyeli'ye "Kağıda yazdığınız kişi kim?" diye sorulunca, kağıdı eliyle kapatmış, üstüne bir de "Hayatta söylemem." demiş. 😂

Tahmin edilebilir diye düşünüyoruz...

Bu arada... Kim bu Dr. John Demartini?

Tiger Woods, Mel Gibson, Robert De Niro, Hugh Jackman, Nicole Kidman, Paris Hilton, Donald Trump, John Travolta, Sylvester Stallone, Julia Roberts, Brad Pitt, Louise Hay, Tom Hanks, Michael Douglas, Cameron Diaz, Boris Becker gibi ünlülere mentörlük desteği veren ünlü bir eğitmen kendisi!

Sadece o da değil... Daha fazla başarı, tamamlama ve güçlendirme konusunda uzman bir rehber! Ayrıca Microsoft’un mimarlarından Peter H. Diamonds, Mark Mccormik, Boris Yeltzin, Bill Clinton gibi yüzlerce iş adamına da danışmanlık yapıyor.

İşte bu iki ünlümüzün böyle pahalı bir seminere katılması elbette ki epey bir gündem oldu!

Bir de size soralım madem...

Ne diyorsunuz bu işe? 😂

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
aliguven

Cepleri değil gönülleri zengin olsaydı affetmeyi bilirlerdi.

5 ay Önce
haralagurele

Arkadaşlar o para zengin bir insan için hiç bir şey ifade etmiyor. Fiyat, böyle bir başarısı olan birinden seminer ve eğitim almak için çok değil. Yalnızca bizler çok ama çok fakiriz. Paramızı sadece zorunlu ihtiyaçlarımıza ve cep telefonlarımıza yatırıyoruz. Çünkü anca ekrandan bakıp kendimizi daha eşit hissedebiliyoruz ve daha ucuz.

5 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (54)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz