Almanya'nın Başkenti Berlin'de Türklerin Düğün Konvoyu Tepki Çekti: Drift Atıp, Lastik Yaktılar!

13.02.2020
40K
81

Gurbetçi Türklerin Avrupa'daki düğün konvoyu Almanya'da gündeme oturdu. Berlin'de gerçekleşen düğün konvoyunda insanlar meydanda lastik yakıp trafiği kapattılar. İşte o anlar...

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Görüntülerin devamı:

O görüntülere gelen tepkiler:

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
bykzlt

Genetik ve kültürel kodların değişmemesine şaşırmıyorum. Uyum konusunda en fazla Türk kökenli göçmenlerin zorluk çektiğinin ortaya çıkmasını eğitim düzeyine bağlamışlardı. Düğün konvoyundakiler uyum sağlayamamış olanlardır herhalde. Yaşadığın ülkenin eğitiminden sosyal olanaklarından enformasyon toplumunun özelliklerinden faydalanıp ufkunu genişletmek yerine yanında götürüğün kültürel birikimi sergile. Keyfi davranışlarını orada sergilemenden daha önemli olan herkes için toplum huzuru ve kuralları. Cağnım neandertal vatandaşlarım memleketle karıştırıp gittiği gibi kalmış.

7 ay Önce
gollum

Sonra Almanlar Türklere ırkçılık yapıyor... Yapar aq. Biz neden Suriyelileri sevmiyorsak onlar da Türkleri sevmiyor. Bunun sebebi gittiğiniz yerin kurallarına ve düzenine uymayıp kendi düzeninizi yaratmaya çalışmanız. Bu ırkçılık değildir. Adamlar sapına kadar haklı.

7 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (81)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz