AKP'li Bir Vekil 45 Defa Korona Testi Yaptırmış: 'Cumhurbaşkanlığına Her Gidildiğinde Test Yaptırıyoruz'

17.10.2020
yasin-arrslan
Onedio Editörü
9K
13

Korona testlerinde AKP'lilere öncelik verildiği tartışılırken AKP'li bir vekilin 45 defa korona testi yaptırdığı iddia edildi. Vekilin Cumhurbaşkanlığına her toplantıya gittiğinde korona testi olduğunu söylediği öne sürüldü..

Hürriyet gazetesi yazarı Nuray Babacan, bugünkü köşesinde AKP'li bir vekilin 45 defa korona testi olduğunu yazdı.

Babacan'ın yazısının ilgili bölümü şu şekilde:

"Özellikle iktidar partisinde, Cumhurbaşkanlığı ve partide yapılan her toplantı öncesi test yaptırma zorunluluğu var. Bir parti yöneticisi oturup şimdiye kadar kaç test yaptırdığını hesapladı ve 45 kez test olduğu ortaya çıktı. Arkadaşlarına gerekçesini anlatmak zorunda kalan vekil, “Cumhurbaşkanlığındaki her toplantıya gittiğimizde, genel merkezdeki her çalışma öncesinde test yaptırıyoruz. Ben ayrıca seçim bölgemdeki toplantılardan döndükten sonra evdekilere virüs taşıma korkusuyla ayrıca test yaptırıyorum” derken, birçok arkadaşının kendisiyle aynı durumda olduğunu söyledi."

Son olarak, AKP Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun bir ayda sekiz ‘corona’ testi yaptırması tepkilere neden olmuş, test konusunda AKP’lilerin kayırıldığı yönünde eleştiriler gelmişti.

Meclis’te 250’ye yakın personelin testi pozitif çıkmış, 41 kişinin tedaviye alındığı açıklanmıştı. 1-31 Ekim tarihlerinde genel kurul çalışmalarının yapılacağı günlerde Meclis’e ziyaretçi kabul edilmeyeceği belirtilmişti.

Yorumlar
muhammed-gungor1

Allahlarına kavuşmaktan it gibi korkuyorlar nasıl korkunç bir şeyse bu allah öl git aq ne korkuyorsun vip müslümansın zaten ben akpliyim bilmem kimde benim şeyhim tanımam ben allah falan de geç otur cennetin baş köşesine

1 hafta Önce
siyahbey

Bu adam neden ve nasıl 45 defa test yaptırıyor? Çünkü o ayrıcalıklı zât o bir milletvekili. Vatandaş kim ki o çok kıymetli test kitlerini harcasınlar. Belirti yoksa test de yok. Git hayalet taşıyıcı olarak bütün çevrene yay. Hasta olmuşsun eşine, çocuğuna, annene, babana bulaştırmışsın kimin umurunda? Vatandaş dediğin vergi verir bunları besler, telefon faturalarını, benzin masraflarını falan öder, Saray'ın günlük 10 milyon TL masrafını öder, sultanına Hermes çanta alır vakti gelince de ölür gider.

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (13)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz