Ak Partili Hüsnüye Erdoğan: 'Peygamber Efendimiz de Mideyi Boş Bırakırdı'

15.10.2021
emresah
Onedio Üyesi
12K
50

Ak Partili eski milletvekili Hüsnüye Erdoğan'ın Kanal 42'deki konuşmaları gündem olmaya devam ediyor. Doğalgaz, elektrik ve akaryakıta muhalefetin büyüttüğü ve sürekli dile getirdiği kadar bir zam gelmediğini savunan Erdoğan'a dün sosyal medyada tepkiler gelmişti. Şimdi ise KYK yurdunda yemek porsiyonlarının küçülmesiyle ilgili soruya “Peygamber efendimiz de mideyi boş bırakın der” cevabını vermesi gündem oldu.

Erdoğan, “Türkiye’de o kadar pahalı bir benzin yok. Muhalefet çok yükleniyor. Vatandaşa bir şey demiyorum ama onların dertlerine derman olacak yine biziz, yine AK Parti, yine Cumhurbaşkanımız önderliğinde yürüyen hak yolunun yolcuları. Geçen yıl doğal gazın birim fiyatı 1.99’du, şu anda 2.33. Doğal gaza zam gelmiştir ama mini mini gelmiştir. Doğal gaz ve elektrik zammını muhalefetin şişirdiğini düşünüyorum. Zam yapılmıyor değil, yapılmak zorunda. Girdi neyse, bir miktar yansıması olacak” demişti.

O tepkilerin ardından Erdoğan'ın KYK yurdunda yemek porsiyonlarının küçülmesiyle ilgili soruya “Peygamber efendimiz de mideyi boş bırakın der” cevabını vermesi de gündem oldu.

AK Parti Konya eski milletvekili Hüsniye Erdoğan KYK yurdunda yemek porsiyonlarının küçülmesiyle ilgili soruya “Peygamber efendimiz de mideyi boş bırakın der” cevabını verdi.

İşte o anlar:

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Yorumlar
blizzard

Siz neden boş bırakmıyorsunuz?

1 ay Önce
kabus1212

kilondan anladığım kadariyla bugün çok yemişsin...

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (50)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz