Ahlakçıya Bak Sen! Yeni Akit Twitter'da Kadınları Otobüste Cinsel Organıyla Taciz Eden Paylaşımı Beğendi

25.11.2021
arzusemender
Onedio Editörü
347K
40

Gün geçmiyor ki en çok ahlak satanların ahlaksızlıkları gün yüzüne çıkmasın. Kadınların kollarını bile buzlayarak ahlak kavramına katkı yaptığını düşünen gerici Yeni Akit, Twitter hesabından tacizci bir sapığın paylaşımlarını beğendi. Sinirlerinize hakim olabilirseniz buyurun inceleyin!

Yeni Akit denilince aklınıza ne geliyor? Tamam çok fazla şey geliyor, biliyoruz. Biz önce soğan lobisinden bir başlayalım, sonra zaten konu çok acayip bir yere çıkacak.

Dünyadaki bütün işi gücü soğan ve millete ahlak satmak olan, gerici Yeni Akit gazetesi daha önce hep bu tarz haberlerle gündem olmuştu.

En son Sedat Peker'in "elimde sizinkilerden birinin vibratörlü videosu var" açıklamasıyla bu oluşumun adını bir kez daha duymak zorunda kaldık.

Kadın dediğin zaman ödü kopan Yeni Akit, sokak röportajında konuşan kadını bile buzlayacak kadar anlaşılması zor bir kafaya sahip. Fakat bu daha bir şey değilmiş, bunu da yeni anladık. Hazır mısınız?

Her Twitter hesabının "beğeni" kısmına girdiğiniz zaman hangi tweeti beğendiğini görebilirsiniz. Yeni Akit'in beğeni kısmına girdiğinizde ise bu tacizci hesabı beğendiğini göreceksiniz. Silinmesin diye ekran görüntüsü işte burada!

Hesabı biraz incelediğinizde kadınları konserde, otobüste elle ve cinsel organıyla taciz eden bir sapıkla karşılaşacaksınız.

Kullanıcı adında "fordculuk" ve "ensest" gibi kelimeler geçen bir hesaptan bahsediyoruz.

Hesap sahibinin bizzat otobüste cinsel organını çıkartıp kadınları taciz ettiği videolar görünüyor.

Bu da yine aynı hesabın açtığı anketlerden bir tanesi. Allah yüz binlerce kere belanızı versin, gerçekten diyecek laf bulmak zor!

Kadınların kollarını bile tahrik edici bulan zihniyetin bu beğenisiyle ilgili yorumu size bırakıyoruz.

Buraya da geçerliliğini asla kaybetmeyecek şu efsane sözü bırakıp gidelim. Yine hiç şaşırtmadınız!

Yorumlar
dincer-kok

Arap sevdalıların bastırılmış duyguları, onları sapık hale getiriyor. Orevlatları

6 gun Önce
1907balk

alnı secdeye degenlerde bugun..

6 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (40)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz