Adnan Oktar ve Kedicikleri Hakkında Öğrendiğiniz Anda Küçük Dilinizi Yutacağınız Şaşırtıcı Detaylar

10.09.2021
yilbasisusu
Onedio Editörü
327K
17

Adnan Oktar'ı aranızda tanımayan yoktur. Suç işlemek amacıyla örgüt kurma suçundan tutuklanan Oktar'ın günlük yaşantısına dair son derece dikkat çekici detaylar öğrendik. Detaylar için hiç zaman kaybetmeden buyrun içeriğe...👇

Kaynak: 140journos

140journos’u artık hepiniz biliyorsunuzdur. YouTube’da ürettikleri yaratıcı içeriklerle kendileri de işleri de büyük beğeni topluyor.

Kendilerinin son paylaştıları ‘maşallah hocam’ başlıklı videoda Adnan Oktar’ın hayatına dair pek çok bilinmeyen ama ciddi derecede şaşırtıcı detaylar yer alıyor.

140journos’un videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Şimdi gelin videodaki detaylara bakalım:

Adnan Oktar bildiğiniz üzere beraberindeki 176 kişi ile birlikte ‘suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘çocukların cinsel istismarı’ ve ‘cinsel saldırı’ dahil pek çok suçtan 2018 yılının Temmuz ayında tutuklandı.

Halk arasından Kedicikler olarak bilinen kadın örgüt üyeleri ise yaşadıkları çarşaf çarşaf anlattılar.

Peki o örgüt evlerinde gerçekten neler oluyordu? Gelin Adnan Oktar’ın bir gününü birlikte inceleyelim...

Oktar, sabahları uyanır uyanmaz kendisi için hazırlanmış 4-5 takım elbisesinden birini giymek için seçiyormuş.

Bu takımları ise kadınlar yarı çıplak bir vaziyette Oktar’a seçmesi için tutuyorlarmış. Tabii her birinin bu süreçten sonra farklı görevleri var.

Örneğin Oktar’ın çorapları ve saati öncesinde fön makinesiyle ısıtılıyormuş. Bunun nedeni de Oktar’ın saatin metalindeki o soğukluktan rahatsız olmasıymış.

Tabii her şeyin belirli bir sıcaklıkta olması da gerekliymiş. En azından kendisi bu şekilde düşünüyor.

Sonra gazete okuma faslı başlıyormuş. Ancak bu sıradan bir okuma süreci değil. Gazeteyi 2-3 kadın Oktar’a yine yarı çıplak bir vaziyette okuması için tutuyorlarmış.

Oktar’da okuduğu sayfa bitince kafasını sallayarak diğer sayfayı çevirmeleri gerektiği komutunu veriyormuş kadınlara.

Tabii bu süreçte kendisi günlük raporları alıyormuş. Yani kurduğu suç örgütünde yer alan kadınların ne yaptığı, kimlerle görüştüğü vb. gibi konuları detaylıca öğreniyormuş.

Zaten kendisinin şantaj yoluyla pek çok kadını da bu evlerde tuttuğunu hepimiz biliyoruz.

Gelelim evin dışına. Oktar giyinip kuşanıp, gazetesini okuyup, kahvaltısını yaptıktan sonra dışarı çıkmak için hazırlanıyormuş.

Yalnız dışarıdaki kişilerin tamamı erkek. Oktar için 4-5 adet araç hazırlanıyormuş.

Bu araçlar yine ‘her şeyin belirli bir sıcaklıkta olması gerekçesiyle’ ısıtılıyor ya da soğutuluyormuş. Oktar da gelip o gün bu hazırlanan arabalar arasından hangisini kullanacağını seçiyormuş.

Buradan da alışveriş merkezine gidiyormuş. Bunu yapmasının nedeni ise halka görünmekmiş aslında.

Tabii etrafında örgüt üyesi olan yakışıklı erkekler var. Bu erkekler de AVM’deki kızlara boy gösteriyorlarmış. Bu şekilde de aslında ne olduğunu bilmeden iyi niyetlerle karşındaki erkekle tanışan kadınlar bilmeden örgütün içine yavaşça çekiliyorlarmış.

Her birinde de telsizler varmış. Üyeler birbirleriyle bu şekilde iletişim kuruyorlarmış.

Tabii Oktar yolda giderken de boş durmuyormuş. Durakta, sokakta gördüğü güzel kadınları işaret ediyor ve örgüte alınmaları için komut veriyormuş.

Bunu zaten biliyorsunuzdur. İtirafçı pek çok kedicik, Oktar ile başlarda tanışmadıklarını anlatıyorlar.

Kadınların etrafı o kadar çevreleniyormuş ki komşusundan arkadaşına, marketteki görevliden iş yerindeki arkadaşına herkes Oktar’ın kurduğu örgütüm üyesi oluyormuş. Kediciklerin söylemlerine göre de zamanla kişiye çıkmak için bir alan bırakmıyorlarmış.

Neyse günümüze geri dönelim. Oktar oradan kanala geçiyormuş. Yayın yaparken dans etmesinin, ilginç gaflarda bulunmasının asıl nedeni de insanlar üzerine ‘ya bu adam mı suç örgütü kurmuş’ algısı yaratmakmış.

Peki kendisi bu sistemi neden kurdu?

140journos’un videosunda söylenene göre Oktar çok zor bir çocukluk yaşamış. Ekonomik anlamda çok zor bir hayat geçirmiş.

Bazı kaynaklar Oktar’ın üvey babasının tacizine uğradığını iddia ediyor. Bu yüzden de kendisine kurduğu bu yapılanmada aslında çevresindeki herkes Oktar’ın olmak istediği özelliklere sahip.

Yani kendi yaşayamadıklarını, yaşayanlara ödetmek istiyormuş.

140journos’un videosunu da buraya bırakalım. Daha detaylı bilgi için videoyu da izleyebilirsiniz:

Yorumlar
ortalik-karisik

manukyan vergisini veriyordu en azından bunun ne faydası oldu ülkeye kocaman bir hiç zaten bu herifi palazlandıranlarda kabahat :P

1 ay Önce
theghost

https://xn--azdm-nza.com/ burda var

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (17)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz