2020'de Neredeyse Saç Baş Yolacak Duruma Gelerek Kavga Eden Ünlülerden Seviye Ötesi Tartışmalar

24.11.2020
arzusemender
Onedio Editörü
65K
4

En çok kavga edenler bu sene de şaşırtmadı. Bakalım daha ne laflar duyacağız?

  1. Fatih Altaylı'nın bir köşe yazısında Şeyma Şubaşı için "kahpe" dediği seviyesiz kavga.

Fatih Altaylı'nın yazısı şöyleydi:

'Şeyma Subaşı, THY’den talepte bulunmuş.

'İbiza’ya gitmek aktarmalarla 9 saati buluyor, perişan oluyoruz. Lütfen buraya direk uçuş koyun.'

THY bu talebi kabul eder mi bilmiyorum.

Ancak tam bir “Köy yanar, k… taranır” durumu.

Memleket nelerle boğuşuyor, bu kızcağız ne istiyor!

E o da haklı tabii…

Alışmıştı özel uçaklara.

Şimdi aktarma…

Zor hayat.'

Bu yazıdan sonra Şeyma Subaşı da Altaylı'ya 'Ben Instagram fenomeniyim, ne bekliyordun?'  şeklinde cevap verdi.

  2. Ezana hakaret ettiği gerekçesiyle Reynmen'i programında eleştiren Bircan Bali ve Ece Erken, Reynmen'den karşılığı işte böyle aldı!

  3. Ablasını kaybeden Fatih Ürek, Demet Akalın cenazeye gelmeyince kankası için "dedikoducu" demişti. Demet'in durması zaten düşünülemezdi...

  4. Katıldığı bir seminerde yalnız kalmak istediğini ve bir ilişki düşünmediğini söyleyen Çağla Şikel'e "Aşka veda tamam da sekse de mi veda?" diye meraklı bir yazı yazmıştı Ertuğrul Özkök.

Çağla Şikel Instagram hesabından gazeteciye şöyle cevap verdi:

'Ertuğrul bey bana bir kitap tavsiye etmişsiniz. Müsade ederseniz ben de size bi kitap tavsiye etmek isterim naçizane. İçinde bolca nezaket, kadınlara saygı, kadınlarla nasıl konuşulacağı ve sınırları aşmama konusunda değerli bilgiler var. Kitabin adını hatırlamıyorum şimdi ama yazan benim.'

  5. Seda Akgül bir programda Ebru Polat için "şişme bebek" benzetmesini yaptı. Polat’ın, Akgül’e cevabı ‘Bir tarafındaki kılların ağarmış. Kes lan sesini!’ oldu.

  6. YouTuber kavgasıyla ilgilenen varsa o da mevcut. Enes Batur, Berkcan Güven için ırkçı deyince ortalık karıştı.

  7. İrem Derici ve Seren Serengil birbirlerine üstü kapalı laf sokuyorlardı. Seren Serengil programında İrem'e verip veriştirince İrem Derici'den şöyle bir cevap geldi.

  8. Ece Erken'in fake hesabını diline dolayan Pucca, sunucu için verdi veriştirdi. Olaya Alişan da dahil olunca ortalık çok acayip karıştı.

  9. Murat Övüç sahnedeyken Yeşim Salkım için orospu dedi. Yeşim Salkım tabii ki bunun altında kalmadı. Daha sonra Murat Övüç efsane bir çarkla Yeşim Salkım'dan özür diledi.

  10. Lider Şahin, eski sevgilisi İrem Derici ile ilişkilerinin ne kadar sürdüğünü hatırlamadığını açıklamıştı. İrem Derici bunun üstüne "O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da haydi neyseee" şeklinde bir tweet attı.

  11. Demet Akalın ve Alişan programına Hakan Altun'u davet edince "müziği bıraktım, gelemem" yanıtın aldı. Altun'un daha sonra müziği bırakmadığı anlaşılınca ikili ekrandan başladılar saydırmaya.

Hakan Altun'un açıklaması şöyle oldu:

'Sevgili Demet ve Alişan beni davet etti ama pandemi sebebiyle 2020’de şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk hem riskli gruptayım ben. Bir yanlış anlaşılma... Ölürüm de müziği bırakamam.'

  12. Anne olmak istediğini söyleyen Selin Ciğerci'ye önceden fuhuş yaptığı için anne olamayacağını söyledi Deniz Akkaya. Canlı yayına telefonla bağlanan Ciğerci ile Akkaya arasında efsane bir tartışma yaşandı.

  13. Kim Kardashian'ı eleştiren Ece Üner'e, Deniz Çakır sert bir yanıt verdi. Ece Üner bunun altında kalmadı tabii.

Ece Üner twitter'dan Deniz Çakır'a şunları söyledi:

'Pes’miş! Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim! Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak! Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!'

  14. Muazzez Ersoy, kendi Instagram hesabından "Kendine benzemek ne güzel; filtresiz 😉" yorumuyla bir fotoğraf paylaştı. Bu yorumun Seda Sayan'a laf sokmak amacıyla yapıldığı anlaşılınca Kadırgalı devreye girdi.

  15. Kerimcan Durmaz eski kankileri Selin Ciğerci ve Danla Biliç için Amerika'dan demediğini bırakmadı.

'Sanırım Selin Ciğerci. Bir daha asla görüşmeyi düşünmediğim birisi kendisi. Aklıma direkt o geldi. Nedenini soracak olursanız, ben ona destek verirken; o bana köstek oldu. Bir arkadaşın bir arkadaşa yapmaması gereken şeyler yaptı. O yüzden hayatımdan kalıcı olarak çıktı. Bir daha da asla girmeyecek.

'Danla bu. Nerede reyting, nerede tık; gider yapışır. Bana daha önce yaptığı gibi...”

  16. Çirkinlikte son seviye ise Seren Serengil ve Selin Ciğerci arasında yaşanıyor. Yılın son kavgasında ihanet, şiddet, darp ve daha bir sürü iddialar var. Her gün başka bir deli şey duyuyoruz.

Yorumlar
albusseverus

Şeyma Subaşı kendisinin ne mal olduğunu o kadar iyi biliyor ki kendisine kahpe diyen birine bile itiraz etmemiş..

1 ay Önce
destina-butterfly

Yani DEMET AKALIN herkese kızabileceğini mi düşünüyor , kendisini ne zannediyor bu insan. Kraliçe falan mı? Ki kraliçe 2. Elizabeth bile kimse ile kavgalı değil. İstersen ödüllü ol ama kimseye laf edemezsin yani. Ve Türkçesini konuşamayacağım bile... Kızgınlığı ve öfkesiyle gündemde kalmaya çalışan bir insan.

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (4)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz