2 Yaşındaki Oğlunu 25 Bin Dolara Satıp Parasıyla Tatile Çıktı

04.05.2021
rg
Onedio Üyesi
5K
1

Çin'in doğusundaki Zhejiang eyaletinde bir adam, 2 yaşındaki oğlunu satıp parasıyla ülkeyi turladığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Sputnik'in haberine göre soyadı Şie olan şüpheli, eşiyle boşandıktan sonra kızının velayeti annede, 'Jijajia' lakaplı oğlunun velayeti de kendisinde kaldı. Ancak Şie başka bir şehirde çalıştığı için çocuğu Huzhou şehrindeki kardeşi ve diğer aile üyelerine bıraktı.

​Ancak Şie geçen yıl annesine götüreceğini söyleyerek oğlunu yanına aldı. Günler sonra aile üyeleri çocuğun anneyle görüştürülmediğini anlayınca ve Şie'den haber alamayınca polisle irtibata geçti.

Polis de Şie'nin, oğlunu Çangsu şehrindeki çocuğu olmayan bir çifte sattığını ortaya çıkardı. Oğlu karşılığında 158 bin yuan (24 bin 400 dolar) alan Şie, bu parayı kullanarak yeni eşiyle seyahate çıktı. Çocuk, amcasının yanına geri gönderilirken çift hakkında soruşturma başlatıldı.

Şie ve eski karısının 'başka bir aileye verdikleri 2 kız çocukları' olduğu da iddia edildi ama polisin bunu soruşturup soruşturmadığı bilinmiyor.

Yorumlar
lilithtrinty

ne şaşırıyonuz bu kadar oğlum, güzel anadolumuz da hep olan şeyler bunlar. kazak verir gibi çocuk veriyor aileler

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (1)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz