'Çan Eğrisi Sistemi Genellikle Hangisinde Uygulanır?' Sorusuna 'Anaokulu' Cevabını Veren Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmacısı

26.07.2020
14K
45

Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının son bölümünde "Çan eğrisi sistemi genellikle hangisinde uygulanır?" sorusu soruldu. Yarışmacının 'Anaokulu' cevabı ise geceye damga vurdu.

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
galatacimbm1905

Abi 19 yaşındayım ve genellikle insanların genel kültürünü övdüğü bir insanım -hava atmıyorum- vallaha ben de bilmiyorum. Üni ile alakalıymış galiba. Ki kız üniversiteye falan da gitmemiş. Bilmemesi normal. Ne diye ''Yok benzin dök. Çomar'' vs. gibi salakça konuşuyorsunuz? Herkes her şeyi bilmek zorunda mı? Cumhuriyet'in ilanını bilmeyenler gelmiş burada kızı linçliyor. MALSINIZ!

1 hafta Önce
hugi

Gevşet bibonu kafana oksijen gitsin, çomar, geri evrim dört ayaklı, metafor oluşturan vs vs vs Değerlerinize mi saldırdı, özgürlüğünüzü mü kısıtladı, kul hakkınıza mı girdi ? Oturduğu yerden klavye başında insan ezmeye çalışmaktan başka tatmini ve donanımı olmayan zavallı aşağılıklar ''Eleştirildiğinle sınav olmadan ölmeyeceksin '' bunu bil, Allah hepinizi bildiği gibi yapsın.

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (45)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz