'Benim Eşimin Sonu da Böyle Olacak' Demişti: Tepki Çeken 'Emine Bulut' Paylaşımına Tutuklama

26.08.2019
freigeist
Onedio Editörü
79K
46

 

İzmir'in Torbalı ilçesinde yaşayan ve Emine Bulut cinayeti hakkında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda "Bir kadın ölüyorsa hak etmiştir. Benim eşimin sonu da böyle olacak" yazan ve gözaltına alınan şahıs, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Eşiyle boşanma sürecinde olduğu aktarılan Soner Ç., Facebook'ta cinayetle ilgili yaptığı yorumda, katil zanlısı Fedai Varan'a destek verdi.

Soner Ç. tepki çeken yorumunda şu ifadeleri kullandı 👇

"Bir kadın ölüyorsa haketmiştir. Adamı bu raddeye getiren kadındır. Benim eşimin de bana yapmadığı kalmadı. Çocuklarım için sabrediyorum ancak dayanacak gücüm kalmadı. Ayrıca kadınları bu kadar erkeğin üzerine salan devlettir, kanunlardır. Kadın bir şey yaptığını zannediyor a****ncak sonuç ortada. Olan evlatlarımıza oluyor. Benim eşimin sonu da böyle olacak. Olan evlatlarıma olacak. Ancak dayanamıyorum, yapacağım. Ya gelecek ya sonuç bu."

Tepkilerin ardından jandarma ekipleri, hareket geçti. Şüphelinin adresini belirleyen ekipler, düzenledikleri operasyonla Soner Ç.'yi gözaltına aldı.

Adliyeye sevk edilen Soner Ç., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Ne olmuştu?

 

18 Ağustos'ta Kırıkkale´de Emine Bulut, 4 yıl önce boşandığı eski eşi tarafından 10 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde bıçaklanarak öldürmüştü.

Saldırgan Fedai Baran ilk ifadesinde "Bana çocuğumun yanında hakaret ve küfür etti" demişti. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Baran'ın yanında taşıdığı bıçakla cinayeti işlediği aktarılmıştı.

 

 

Yorumlar
sule.uygur

Bu köpeği salarlar, o cinayet de işlenir. Az mı gördük örneğini?

4 ay Önce
maca_as

VE bu şahıs ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılacak. bir kaç ay sonra da bu dediklerini yapacak ve mahkeme yine "indirim" uygulayarak, devlet "af" ederek sokaklara salacak... En kısa sürede geberip gitmesi dileklerimle...

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (46)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz