'Benim Eşimin Sonu da Böyle Olacak' Demişti: Tepki Çeken 'Emine Bulut' Paylaşımına Tutuklama

26.08.2019
freigeist
Onedio Editörü
79K
46

İzmir'in Torbalı ilçesinde yaşayan ve Emine Bulut cinayeti hakkında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda "Bir kadın ölüyorsa hak etmiştir. Benim eşimin sonu da böyle olacak" yazan ve gözaltına alınan şahıs, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Eşiyle boşanma sürecinde olduğu aktarılan Soner Ç., Facebook'ta cinayetle ilgili yaptığı yorumda, katil zanlısı Fedai Varan'a destek verdi.

Soner Ç. tepki çeken yorumunda şu ifadeleri kullandı 👇

"Bir kadın ölüyorsa haketmiştir. Adamı bu raddeye getiren kadındır. Benim eşimin de bana yapmadığı kalmadı. Çocuklarım için sabrediyorum ancak dayanacak gücüm kalmadı. Ayrıca kadınları bu kadar erkeğin üzerine salan devlettir, kanunlardır. Kadın bir şey yaptığını zannediyor a****ncak sonuç ortada. Olan evlatlarımıza oluyor. Benim eşimin sonu da böyle olacak. Olan evlatlarıma olacak. Ancak dayanamıyorum, yapacağım. Ya gelecek ya sonuç bu."

Tepkilerin ardından jandarma ekipleri, hareket geçti. Şüphelinin adresini belirleyen ekipler, düzenledikleri operasyonla Soner Ç.'yi gözaltına aldı.

Adliyeye sevk edilen Soner Ç., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Ne olmuştu?

18 Ağustos'ta Kırıkkale´de Emine Bulut, 4 yıl önce boşandığı eski eşi tarafından 10 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde bıçaklanarak öldürmüştü.

Saldırgan Fedai Baran ilk ifadesinde "Bana çocuğumun yanında hakaret ve küfür etti" demişti. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Baran'ın yanında taşıdığı bıçakla cinayeti işlediği aktarılmıştı.

Yorumlar
arsenic

Bir erkeği bu raddeye getiren kadınmış!.. Nasıl da kendini bibok zannediyor, nasıl da kendine başka bir insanın hayatını alabilmeyi hak görüyor. Sen doğru biadam olsan niye kadın ayrılsın senden? Hadi diyelim haksızlığa uğradın, e boşan görme bidaha o kadının sıfatını. Nede olsa sen çok iyi şahane biinsansın ya daha iyisini, hakettiğini bulursun. Niye sümük gibi yapışıyorsunuz madem böylesi kötü kadınlara? Aa pardon çünkü çok iyi adamlar olduğunuz gibi bir de çok iyi babasınız O kadar ki bir evladın hayatındaki en önemli insanı gözlerinin önünde katledebiliyorsunuz! Bi de diyo ki devlet yüz veriyor bu kadınlara ama bak n’oluyor? Evet doğru kadını kurbanlık koyun gibi önünüze atıyor adeta. Yıllardır kadınları katleden bu pisliklere namus, tahrik, kravat indirimi verenler, kadınlar çığlık çığlığa öldürecek beni derken kılını bile kıpırdatmayan devletin senden ne farkı var?..Diyorlar ki kadın Cinayeti demeyin şuna..

3 hafta Önce
gameister123

Karın iyi biri olmaya bilir iğrenç ve son derece kötü insanda olabilir, anlaşamıyor geçinemiyorda olabilirsiniz. Boşanırsınız sonrada çocuklara sen daha iyi bakabileceğini düşünüyorsan bunu kanıtlarsın velayetini üzerine alırsın olur biter. Öldürmek niye? Ha madem ki boşandıktan sonra başkasıyla evlenir diye korkuyorsun, kıskanıyorsun, o zaman kır dizini otur aşağı katlan karına bu kadar basit.

3 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (46)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz