'Aşılıyım' Skandalının Ardından... İsviçre'nin Tanıtım Filmi Sosyal Medyanın Gündeminde

14.05.2021
dnizgk
Onedio Editörü
72K
18

'Enjoy, I'm vaccinated' skandalının ardından sosyal medya, Robert De Niro ile Roger Federer'in oynadığı İsviçre'nin tanıtım filmini konuşuyor. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın sosyal medyada yayınladığı Türkiye'nin yaz sezonu tanıtım videosu gelen yoğun tepkiler üzerine yayından kaldırılmıştı.

Videoda "Enjoy, I'm vaccinated" (Siz eğlenin, ben aşı oldum) sloganı ile turizm çalışanlarının "aşılıyım" baskılı maske takacağına dair görüntüler yer alıyordu. 👇

Skandala tepkiler sürerken Gazeteci Nevşin Mengü, İsviçre'nin reklam filmini "İsviçre çıtayı yok yukarı taşımış" notuyla paylaştı.

Robert De Niro ve Roger Federer'in yer aldığı 'No Drama' adındaki reklam YouTube'da 10 günde 23 milyondan fazla izlendi 🎥

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

'No Drama' ile 'Enjoy, I'm vaccinated'ı karşılaştıran sosyal medya kullanıcılarının tepkileri 👇

Yorumlar
reshontheway

Of of madem bu kadar umursuyordunuz turizmi şu saçma sapan mitinglerle neden ülkeyi kaosa sürüklediniz, kapanmayı geciktirdiniz, neden başından beri aşı olayına önem vermediniz, neden dünya kadar ülke kendini kapatmışken onların bile vatandaşlarını elini kolunu sallaya sallaya bu ülkeye soktunuz en önemlisi halen bile kısıtlamalar varken bile bu kadar protestolara, şampiyonluk kutlamalarına neden izin verdiniz?

4 hafta Önce
artankara

ONEDİO videoyu tamamen kaplayan ve kapat butonu olmayan reklam koymak nasıl bir zekanın ürünü acaba...

4 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (18)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz